BeeKid ir ar mīlestību Latvijā radīts bērnu un ģimenes apģērbu zīmols

Par BeeKid

BeeKid zīmola apģērbi domāti brāļiem, māsām, mammām un tētiem. Mūsu apģērbu svarīgākās īpašības ir funkcionalitāte, lielisks dizains un komforts.

Visi apģērbi ir ražoti no dabīgas eko kokvilnas trikotāžas un viegli kombinējas savā starpā. Esam pārliecināti - BeeKid tērpi padarīs jūsu ikdienu košu un krāsainu!

BeeKid dizains un vērtības

BeeKid stilu raksturo rotaļīgs, taču ne bērnišķīgi tradicionāls ziemeļniecisks dizains, kas izceļ bērna personību un ģimenes mīlestību un vienotību. BeeKid karsti aizstāv bērna dabīgo vēlmi izzināt pasauli, tādēļ dizains neierobežo bērna kustību brīvību. Visi BeeKid apģērbi ražoti no dabīgas eko kokvilnas, piena kokvilnas vai bambusa kokvilnas. BeeKid kolekcijas pilnībā top Latvijā, kas ir otra zaļākā valsts pasaulē!

Mēs radām, apzinoties savas valsts bagātības un ar lielu atbildību par dabu, ģimeni un Latvijas nākotni.

Kā sākās BeeKid

2010.gadā trīs dēlu mamma Renāte Zandersone nolēma ieguldīt savu iedvesmu, pieredzi un radošo enerģiju jauna latviešu ģimenes vienotības koncepta zīmola izveidē. Šobrīd viņa vada augošu uzņēmumu, kura Latvijā ražotos apģērbus iemīļo arvien vairāk ģimeņu dažādās pasaules valstīs.

BeeKid pasaulē

Japāna

Krievija

Lietuva

Nīderlande

Igaunija

Apvienotā Karaliste

Vācija

Latvija

ASV

 

SIA "Beekid" 2013. gada 27. decembrī noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1889 ar Latvijas Investīviju un attīstības aģentūru par projekta "Dalība izstādes "CPM Collection Premiere Moscow" Latvijas nacionālajā stendā" īstenošanu, ko līdzfinansē "Eiropas Reģionālās attīstības fonds".

SIA "Beekid" 2013. gada 19. jūlijā noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1579 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Bērnu apģērbu tirdzniecības misija uz Maskavu, 25.-28.02.2013" īstenošanu, ko līdzfinansē "Eiropas Reģionālās attīstības fonds".

SIA „Beekid” 2013. gada 23. aprīlī noslēdza līgumu Nr.L-ĀTA-13-1432 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „Izstāde Lietuvā „Baby Land 2012”” īstenošanu, ko līdzfinansē „Eiropas Reģionālās attīstības fonds”.